Kamagra czy Viagra – co lepsze?

Porady, Życie 0 comments

Stosowanie Kamagry może nam całkowicie pomóc uchronić się przed problemami z potencją. To jest całkiem realne. Jeżeli już czujemy, że takie problemy nas nawiedziły, to trzeba szybko działać. Nie ma na co czekać. Zastanawiamy się wtedy tylko, ile przed Kamagra powinna być stosowana, by można było odczuć pozytywny efekt jej zażycia.

Ile przed stosunkiem wziąć Kamagrę?

Kamagra działa po ok. 30 minutach, tak więc normalnym wydaje się, że aby zadziałała, trzeba ją wziąć na 30 minut przed stosunkiem, ale dla pewności może to być 40 minut i wtedy będziemy mieli pewność, że ona na pewno zdąży zadziałać. To pytanie ile przed Kamagra najtaniej, pojawia się często, ale trzeba pamiętać, że to jest kwestia indywidualnych potrzeb każdego organizmu. Jeden potrzebuje więcej czasu, by lek zadziałał, inny mniej.

Jak długo działa Kamagra?

Kamagra działa nawet do 4 godzin albo i więcej. To także jest uzależnione od preferencji danego organizmu. W jednym przypadku jest to działanie szybsze, w innym trochę wolniejsze, dlatego nie można określić takiego jednego przedziału czasowego, w jakim będzie ona działać.

Jedno jest natomiast pewne: jeżeli ktoś ma potężne problemy z erekcją, to na pewno biorąc tabletkę rano, nie może oczekiwać, że jej działanie utrzyma się do wieczora, bo tak się zwyczajnie nie stanie.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *